Zwierzaki

Plamka – modnisia z rudą grzywką.

Plamka – modnisia z rudą grzywką.

Plamka zna się na modzie 🙂 Rude pasemko na głowie i piękne bure futerko z rudymi refleksami urzeka każdego 😉 Plamka jest ślicznotką 😉 Ma około 2 lat i jak na młodą pannę przystało lubi się bawić, polować na myszki i biegać za piłką.
W stosunku do ludzi jest bardzo miła. Kocha delikatność. Przy pierwszym kontakcie troszkę nieśmiała – po kilku chwilach nadstawia główkę do głaskania i ociera się o nogi. Wszelkie łagodne pieszczoty są dla niej miłe, poddaje się im z ufnością i nie wykazuje cienia agresji. W stosunku do swoich kocich braci, to już inna sprawa ;). W stadzie kotów wstępuje w nią prawdziwa lwica. To ona rządzi i umie to pokazać 😉 Dlatego dla Plamki szukamy domu bez innych kotów, choć nie wiemy jakby się zachowała już „na swoim”, gdzie będzie czuła się bezpieczna i kochana. Może przy wsparciu domowników i z kocim towarzyszem zbudowałaby przyjazne relacje.
Plamka jest zdrowa, wysterylizowana, zaczipowana i odrobaczona. Bezbłędnie korzysta z kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu. Chętnie zamieszkałaby w domu z ogrodem w bezpiecznej okolicy.
Numer czipa:616093900437890
Kontakt w sprawie adopcji: immmb@op.plKONTAKT: immmb@op.pl