Zwierzaki

2letni Jazz poleca się do adopcji!

Uwielbia kontakt z człowiekiem i jest naprawdę super psiakiem. Głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem to jego ulubione zajęcia domowe. Jazz świetnie dogaduje się z psami rezydentami. Nie stwarza sytuacji konfliktowych ani nie przejawia agresji. Jazz jest bystry i szybko uczy się zasad panujących w domu i na spacerach.

Na smyczy chodzi spokojnie, ładnie koncentruje się na człowieku. Zdarza mu się szczekać na inne psy, jednak po bliższym kontakcie uspokaja się. Na spacer wychodzi 3 razy dziennie, dodatkową potrzebę wyjścia sygnalizuje piszczeniem. Pozostawiony sam w domu nie niszczy ani nie hałasuje. Jazz ładnie jeździ samochodem.

Jazz ma ok. 2 lata, jest psiakiem średniej wielkości. Został odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony i zachipowany. Przed nim kastracja.

Chcemy znaleźć Jazzowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.KONTAKT: 607 288 895

piesnazakrecie@o2.pl