Zwierzaki

Urok i Wdzięk = Kora

Szukamy domu dla ok. 2,5 letniej Kory. Kora to sam urok,wdzięk i łagodność nie ma w niej cienia agresji chociaż doświadczyła już złego losu. Została najprawdpodobniej wyrzucona, błąkała się po lesie i ma uszkodzą łapkę, ale to w niczym jej nie przeszkadza. Dobrzy ludzie jej pomogli najpierw trafiła do Przytuliska, a teraz przebywa w hoteliku w okolicach Janowa Lubelskiego i czeka na swojego człowieka.

A ten Człowiek powinien dać Korze przede wszystkim całe morze miłości i wyrozumiałości.

Obecnie Kora nadrabia stracone dzieciństwo: lubi biegać, bawić się w ogrodzie. Spacery po polach i łąkach sprawiają jej wielką frajde. Jest to wrażliwa, dobra i mądra sunia.W pierwszym kontakcie jest nieśmiała, ale gdy tylko zaufa i poczuje się bezpieczna, to poza opiekunem świata nie widzi.

Z innymi psiakami i kotami potrafi żyć w zgodzie. Potrafi chodzić na smyczy i idelanie zachowuje się w domu.

Waży ok. 12,5 kg. Kora jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i posiada chip.

Dlatego, że sunia jest delikatna i w pierwszym kontakcie może być nieśmiała polecamy ją do domu z nieco starszymi dziećmi.

Szukamy domu najlepiej z ogrodem, lub w bloku z windą lub na niższym pietrze. Jednak najważniejsze, by trafiła do ludzi, którzy otworzą swoje serca i pozwolą Korze na nowo rozkwitnąć.

Jeśli zauroczyła Cię Kora to zadzwoń, zapytaj, zaadoptujKONTAKT: 885403968