Zwierzaki

Uroczy kotek Krecik poleca się do adopcji :)

Krecik to jedyny chłopak z piątki rodzeństwa, którą ktoś przyniósł do lecznicy do uśpienia. Maluszki nie były już ślepe, więc lekarze zaczęli szukać dla nich zastępczej rodzinki lub człowieka, który zajmie się karmieniem maleńkiej gromadki.

Krecik, jak na przystało na prawdziwego brata czterech sióstr, dzielnie nadzoruje ich poczynania. Biegnie, gdy zapłaczą, przynosi myszki i piłeczki, myje je po główkach i pilnie obserwuje ich zabawy. W końcu cztery siostry to nie lada odpowiedzialność dla takiego mężczyzny! I mimo że brzmi to tak jakby kocurek był bardzo poważny jak na swój wiek, nie brakuje mu dziecięcego szaleństwa. Krecik uwielbia bowiem świrować za piłeczką i kolorowymi myszkami! Lubi też szalone wyścigi z siostrami – im szybciej, tym lepiej do niewiadomego ciociom celu! I to, co najważniejsze: kocurek codziennie chroni siostry przed piórkowym potworami, broniąc dostępu do najwyższej komnaty w najwyższej drapaczowej wieży! Bo ani piórkowe potwory, ani wysokie szczyty najwyższych drapaków nie są dla Krecika przeszkodą!

Kocurek szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna). Nie nadaje się na jedynaka, ponieważ kocie towarzystwo to nieodłączna część jego kociego życia. Może zamieszkać w domu, gdzie jest już inny kot bądź chętnie zamieszka z którąś z przepięknych siostrzyczek!

Umaszczenie: czarno-białe
Urodzony: ok. 05.04.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=651906398333901KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/