Zwierzaki

Urocza Poziomka szuka domu – Fundacja Agapeanimali

Historia
Tuż przed świętami wielkanocnymi otrzymaliśmy zgłoszenie: na ogródku w Wiórku pojawił się mały kociak, a u osoby, która go znalazła nie mógł zostać. Wszystko wskazuje na to, że Poziomka została wyrzucona z domu: wyobrażacie sobie? Maleńkie kocię pozostawione na pastwę losu, gdyby nie dobra dusza mała długo by nie przetrwała. Nasza wolontariuszka po nocy jechała odebrać koteczkę, która trafiła do naszego fundacyjnego szpitalika.

Charakter
Poziomka musiała mieć wcześniej kontakt z ludźmi: jak tylko została zabrana na ręce traktorek głośno poszedł w ruch. Malutka przez pierwsze dni w klatce głośno płakała, tak bardzo nie chciała być sama. Teraz już zaakceptowała sytuację i cichutko, pełna nadziei czeka na dyżury wolontariuszek, które są najważniejszym momentem jej dnia dnia. Ukochane zabawki to wszelkiego rodzaju myszki i piłeczki. Koteczka uwielbia się przytulać oraz być głaskana, rozpływa się wtedy ze szczęścia. Bardzo lubi dawać buziaki okazując Ciociom swoją miłość. Tygrysek szuka kochającego domu z innymi młodymi kotami chętnymi do wspólnych zabaw.

Data urodzenia: luty 2019 r.
Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
Szczepienie: TAK
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: raczej TAK
Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
Miejsce pobytu: Poznań
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 600 227 344.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.KONTAKT: tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org