Zwierzaki

Staruszek owcz. niem. DŻEKI ułożony,łagodny,czy ktoś się ulituje nad nim

Przebywające w naszym schronisku psy regularnie chodzą na spacery, są socjalizowane. Jeśli do nas zadzwonisz w sprawie adopcji, postaramy się udzielić obszernych informacji na temat każdego psa.
PROSIMY O ODRUCH SERCA I CICHĄ PRZYSTAŃ DLA STARUSZECZKA W TYPIE OWCZARKA NIEMIECKIEGO.
Imię: DŻEKI Wielkość: duży, pies w typie owczarka niemieckiego
Ech…. No cóż…ma około 10 lat. To dużo, jak na owczarka szczególnie i ciężko mi pojąć dlaczego stracił dom. Bo psiak jest bardzo grzeczny, spokojny i ułożony. Widać, że ktoś zadał sobie trud, by go dobrze wychować. W kojcu śpi sobie grzecznie , trzeba budzić go pukaniem w budę, więc albo niedosłyszy, albo nie słyszy wcale. Może dlatego, że słabo słyszy i nie jest już czujny pozbyto się go? A może pan odszedł a rodzina nie chciała mieć go na utrzymaniu?
Jest przekochany, łagodny zarówno do ludzi , jak i psów.
Ładnie chodzi na smyczy. Może u kogoś o dobrym sercu znajdzie się kącik dla niego. On naprawdę nie jest kłopotliwy.
Bardzo prosimy o dom w jego imieniu, bardzo, bardzo…bo:
…chyba nie ma smutniejszych historii w schronisku jak historie starszych psiaków, które dożywają w naszych kojcach ostatnich chwil. Próbujemy dać im odrobinę ciepła i miłości, ale to tylko namiastka. Boli serce, kiedy patrzy się w smutne, nierozumiejące oczy . Widzimy jak z roku na rok pies słabnie, jak coraz trudniej mu się poruszać, ale każdą komórka tęskni za domem. Ani on, ani my nie rozumiemy, dlaczego nie dano mu szansy na spokojne dożycie swych dni u boku człowieka, dlaczego skazano w ostatnich latach na głód i poniewierkę. Dlaczego?!
Możemy jednak naprawić krzywdę, którą mu wyrządzono, wystarczy spojrzeć sercem.
Do nowego domu psy (co do których nie było przeciwskazań zdrowotnych) jadą wysterylizowane, wszystkie posiadają komplet szczepień, są zaczipowane, opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomagamy w transporcie.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny i rozmowę z wolontariuszką, na smsy nie odpowiadamy. Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Przemyśl dobrze swoją decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com