Zwierzaki

Semele czeka na dom

SEMELE

URODZONA: kwiecień 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: wkrótce
KASTRACJA: jeszcze nie

Semele trafiła do fundacji wraz z trójką rodzeństwa, niestety bez matki, która zginęła pod kołami 🙁 Kociaki odchowane w domu tymczasowym są obecnie gotowe do adopcji.
Semele to czarna koteczka, jest bardzo pieszczotliwa najspokojniejsza z miotu.
Semele ma duże bystre oczka i gładziutką sierść, mruczy głośno jak widzi, że nakłada się jedzenie .
Przy miseczce jest równie wybredna, co reszta rodzeństwa i pasuje jej tylko mokre.
Korzysta z kuwety , a jak bardzo jej się chce, a kuweta zajęta przychodzi i gryzie po nogach rodzeństwo, wygania ich bo jej też się chce i maja się pospieszyć 😉

Szukamy dla Semele niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy ją najlepsza opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)