Zwierzaki

Roczny kocurek poleca się do adopcji

Mars ok. Roczny kocurek jest już gotowy do adopcji!
Nasza mała przylepa zgarnieta z ulicy po wypadku doszła już do siebie i bardzo prosi o kochający domek. Mars był skrajnie wychudzony, ale już nabrał kształtów, futerko ma pięknie lśniące (bardzo o nie dba), ma duże zwinne łapki i długi ogonek, który okręca wokół wszystkiego co się trafi.
Mars uwielbia przytulanie, drapanie pod bródką i po brzuszku, całymi dniami mógłby wyglądać przez okno, a w gorace dni wygrzewa sie na balkonie. Bardzo ładnie bawi się sam, zawsze potrafi znaleźć coś, co go zafascynuje. Wędki z piórkami sa jego ulubionymi, ale pogonią za piłeczką czy tłustą muchą też nie pogardzi. Kiedy mruczy to aż cały się trzęsie, wystarczy go wziąć na ręce, żeby włączył traktorek i najsłodziej na świecie objął łapkami. Lubi spać przytulony, a kiedy nadchodzi pora by wstawać gryzie w czubek nosa i przewraca się z boku na bok. Potrzebuje bardzo dużo miłości i często o nia głośno prosi. Jest bardzo spokojnym kotem, nawet podczas zabawy wędką najchętniej wyleguje się na łóżku i tylko macha łapkami.
Mars to zdrowy kotek, który jest już wykastrowany i zaczipowany, test na felv wyszedł negatywny. Mars jest nauczony czystości i bezbłędnie korzysta z kuwetki.
Mars przebywa w domu tymczasowym w Kielcach.KONTAKT: rog.paulina@gmail.com
697516538