Zwierzaki

PTYSIA-super fajna kicia-3 miesiące-szukamy kochającej rodziny, adopcja

Prześliczna czarna krótkowłosa koteczka
Ptyśka to trzecia z rodzeństwa, która zdecydowanie ma pecha i przegrywa konkurencję na atrakcyjnego, kolorowego kotka..

Ptyśka trafiła do nas wraz z mamusią i rodzeństwem. Jest najmniejsza z rodzeństwa. Ptyśka także miała mieć dom, została jednak „na lodzie”.

Obecnie szukamy dla niej nowej rodziny, która pokocha tę małą słodycz i da jej troskliwy dom.

Koteczka jest cała czarniutka i taka była od samego początku – jej włos jest krótki, intensywnie czarny niczym mały węgielek.

Obecnie Ptyśka ma około 10 tygodni, ma piękne miodowe oczka, takie prawdopodobnie już pozostaną.

Ptyśka super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłą koteczką.

Jak każdy mały kociak lubi bawić się myszkami i piłeczkami i bardziej woli zabawę niż leniwe przesiadywanie na kolach opiekunów, ale głaskanie widocznie sprawia jej przyjemność.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt i szybko przybiera na wadze. Gdy dorośnie powinna osiągnąć wagę do 3,5 kg, większa już raczej nie będzie.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Ptyśki. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły, prawdziwy, troskliwy i kochający dom.

Ptyśka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! Mile widziany dom z drugim kotkiem.

Profilaktyka:
Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.KONTAKT: 793993779