Zwierzaki

Młodziutki kocurek GYROS

Gyros to kotek nieprzyzwyczajony do kontaktu z człowiekiem, ale robi duże postępy. W ciągu tych kilku dni które z nami spędził przeszedł niesamowitą przemianę: przestał syczeć, daje się brać na ręce, nie ucieka (tak gwałtownie) jak wcześniej, a gdy już zaczynamy mizianie to wręcz nie możemy przestać: przewraca się z boku na bok, wystawia brzuszek, pokazuje gdzie chce, a gdzie nie chce być głaskany, a wszystko to przy wtórze głośnych mruczków!
Jest kotem wyjątkowo ciekawskim – mimo iż bał się nas jak ognia, to zwiedził już całe mieszkanie i (zabezpieczony) balkon. Bez problemu załatwia się do kuwety.
Mimo że ma dopiero 6-7 tygodni to jest bardzo opiekuńczy – gdy tylko któryś z naszych kotów miauknie Gyros jest już przy nim i sprawdza czy wszystko w porządku. Całuski i wspólne mycie to już standard w kocich obyczajach (chociaż początki ich znajomości były trudne).
Aktualnie Gyros przebywa w domu tymczasowym w Olsztynie, ale mamy możliwość przewiezienia go do Trójmiasta oraz Warszawy. Transport w inne rejony Polski jest do dogadania. Obowiązuje umowa adopcyjna ze schroniskiem w Olsztynie i obowiązek kastracji kocurka w odpowiednim wieku. Gyros jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany, testy FIV/FeLV negatywne.KONTAKT: Kontakt w sprawie kociaka z tymczasową opiekunką: 530 439 164 lub amurdzii@gmail.com