Zwierzaki

Mietek czeka na dom

MIETEK

URODZONY: kwiecień 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak
KASTRACJA: jeszcze nie

Mietek i jego brat Zenek trafili do fundacji z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
O Mietku, a raczej w jego imieniu, pisze jego opiekunka tymczasowa :
Cześć jestem Mietek. Jestem kocurkiem który na każdy temat ma swoje zdanie. Jeśli przychodzę na kolana to znaczy że naprawdę kocham mój personel. Chodzę własnymi ścieżkami i czasem trudno mnie zrozumieć, potrzebuję trochę więcej czasu by zaufać. Natomiast jak poświęci mi się czas stanę się Twoim strażnikiem (codziennie sprawdzam czy zlew w łazience jest czysty, oraz czy mój personel porządnie umył zęby). Równie dobrze trafiam do kuwety i mam super apetyt. Mogę mieszkać z innymi dorosłymi kotami, lub sam. Super byłoby gdybym mógł być adoptowany razem z Zenkiem. Razem umiemy robić różne fajne rzeczy także nie ma nudy. Dziękuję za uwagę i z Zenkiem polecamy się do adopcji. Aha ja też umiem korzystać z drapaka.

Szukamy dla Mietka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy go najlepsza opieką. Najchętniej adopcja z bratek Mietkiem albo na dokocenie.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR0lmhEEskwxl25rBwDZk1N8SV5lEqlBJCdUBy6eDAGmWl4jQyH-Iqy_lgE….), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)