Zwierzaki

Kodi – pies, który kocha ludzi szuka swojego człowieka

Cześć.
Jestem KODI – mega pozytywny, mega przyjacielski pies średniej wielkości.
Idealny kumpel do spacerów, zabaw a także przytulanek .
Lubisz radosne, aktywne psy?
Lubisz dłuższe spacery, masz czas wyspacerować, wyładować energię psa?
Jeśli tak, to KODI poleca się do adopcji.

Główną jego wadą jest to, że jest takim zwykłym wyglądem czarno-brązowym kundelkiem, któremu trudno się będzie przebić wśród tysięcy psów szukających domów, ale liczy na CUD, że ktoś go wypatrzy.

KODI ma SUPER charakter – jest pełen pozytywnej energii i nastawienia do ludzi – kocha ludzi, jest przyjacielski, uległy, uwielbia spacery, głaskanie oraz być w towarzystwie ludzi.
Obecnie przebywa w przytulisku, gdzie odwiedzają go wolontariusze w wolnym czasie i dzięki nim ma chwile spacerów, zabawy, nauczyli go chodzić na smyczy.
Jednak bardzo źle znosi pobyt zamykany w kojcu za kratami, piszczy z rozpaczy zostawiany sam, bo on kocha ludzi…
KODI jest mega POZYTYWNYM, wesołym psem, który jest wpatrzony w człowieka, uwielbia kontakt z człowiekiem.
Na spacerach nie odstępuje człowieka na krok, cieszy się na każdy gest, nie ma problemu w kontaktach z ludźmi, szczeka z radości, podskakuje .

Nadaje się do mieszkania z dziećmi w wieku szkolnym /do kilku-letnich dzieci nie był sprawdzony i szukamy mu domu z dziećmi powyżej 7 lat, psiak lubi bawić się, skakać z radości, więc trzeba mieć i czas dla niego także na spacery i dla małych dzieci może być za bardzo energiczny/.

Możliwe,że nie mieszkał nigdy w domu więc trzeba będzie nauczyć go zachowywania czystości czy zostawania samemu – zapewnić zabawki, gryzaki.
Pies szuka nowego życia jako domownik przy rodzinie pełnym pyskiem, a nie żadne kojce, czy trzymanie w budzie na podwórku!

Jeżeli chodzi o kontakt z innymi psami – dogada się z przyjacielskimi suczkami, z innymi samcami jest różnie /jedne lubi , inne nie/więc do mieszkania z innymi samcami aktualnie nie nadaje się.
Na koty nie sprawdzony /nie wygląda na zabójcę kotów, ale nie jest sprawdzony/.

KODI to młody psiak, oceniony jest orientacyjnie na około max 2 lata.
Jest ŚREDNIEJ wielkości, waży ok. 18 kg, sięga w kręgosłupie tuż pod kolano dorosłej osoby.

Zaszczepiony, odrobaczony,wykastrowany.

Przebywa – Szydłowiec k. Radomia, ale szuka fajnego domu nie tylko w tej okolicy, gdzie dobre adopcje to rzadkość.
Fajnie by było aby te psy znajdywały tu pomoc w Szydłowcu, ale jest jak jest i mało co się zmienia, oprócz kolejnych rozmnażanych i potem porzucanych tak jak ON

Więcej informacji o psie i adopcji, /jak nie odbieram to proszę o sms, że w sprawie KODIEGO – oddzwonię w wolnej chwili/ :

Kamila 604 322 515
psy.szydlowiec@gmail.com

ADOPCJA poprzedzona jest rozmową, wizytą przedadopcyjną wolontariusza z okolic oraz podpisaniem umowy adopcyjnej.
Istnieje możliwość pomocy w transporcie – za zwrot kosztów paliwa – gdyby znalazł się odpowiedzialny opiekun dla psa.KONTAKT: Kamila 604 322 515
psy.szydlowiec@gmail.com