Zwierzaki

Kociaki słodziaki Roger, Pedro, Stefan, Arya!

Cztery bure słodziaki mają obecnie około 6 tygodni (17 czerwca).

Na razie przebywają jeszcze z mamusią i rodzeństwem, ale za 2-3 tygodnie będą do adopcji, więc można się już w nich zakochiwać…Kotunie to 3 chłopaków: Roger, Pedro, Stefan, oraz jedna dziewczynka – Arya.

Dzieciaki są zdrowiuteńkie, pięknie już korzystają z kuwety, są wesołe, bardzo ufne, odważne. Rozkoszne puchate kuleczki z jeszcze niebieskimi oczkami.

Bardzo polecamy (i będziemy preferować) wzięcie „w dwupaku” – kocięta są bardzo zżyte ze sobą, a małe i młode koty zdecydowanie lepiej chowają się we dwójkę. Żaden człowiek nie pobawi się z młodym kotem tak, jak drugi młody kot. A obserwowanie kocięcych zabaw jest znacznie lepsze niż kino…

Mamusia kociąt, kochana i ufna Izolda (która też szuka domu i ma osobne ogłoszenie) urodziła je w ogrodzie, w którym rezyduje pies nie pałający pokojowym uczuciem do kotów – i dlatego trafiły pod opiekę Fundacji.

Obecnie są „na przechowaniu” w przychodni weterynaryjnej w Poznaniu.

Ostateczna decyzja o adopcji należy do wolontariusza opiekującego się kotami

KONTAKT : an2p@o2.pl tel.: 515 381 838
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.KONTAKT: an2p@o2.pl tel.: 515 381 838
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/