Zwierzaki

Kitusia czeka na dom

KITUSIA

URODZONA: maj 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
KASTRACJA: jeszcze nie

Kitusia trafiła do fundacji z krakowskich działek, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Koteczkę opisuje jej opiekunka tymczasowa : Kitusia kiedy do nas trafiła była małą syczącą kulką futra, schowała się w najciemniejszym kącie domu i tyle ją widzieli.. potem powoli zaczęła wychodzić, zwiedzać więc ją łapaliśmy i zawijaliśmy w kocyk. Tak zrobione kocie burrito zaczęło mruczeć 🙂 aktualnie nadal nie przepada za głaskaniem znienacka ale za to w nocy przychodzi spać do łóżka i wtedy można śmiało ją głaskać a ona mruczy zadowolona.
Cały czas z nią pracujemy więc myślę ze będą z niej koty-trzeba tylko trochę cierpliwości i dużo smaczków.
Koteczka ma dobry apetyt i opanowała sztukę korzystania z kuwety.

Szukamy dla Kitusi bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o kastracje.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link : http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR31xR2ElhcNtBH-rkfZ0iiW3kvI6KnkZ2JDzPyKlCNSGrxfQrikXfoOaK4…), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)