Zwierzaki

KAKTUSKA-piękna, kochana mała sunia-7-8 tygodni-szukamy troskliwego domu

Cudowna mała piesia
Przedstawiamy malutką sunię Kaktuskę, która wraz z rodzeństwem trafiła pod naszą opiekę.

Kaktuska to sunia młodziutka; obecnie ma około 7 tygodni, jest niewielka, waży obecnie poniżej 2 kg. 

Gdy dorośnie nie powinna ważyć więcej niż 15 kg, ale nie znamy rodziców Kaktuski i nie wiemy nic na pewno.

Kaktuska jest sunią odrobinkę nieśmiałą, ale rozluźnia się gdy jest trzymana na rękach i cieszy coraz bardziej z obecności opiekunów.

Sunia świetnie dogaduje się z innymi psiakami, jest łagodna.

Kaktuska ma niesamowicie miękką, lekko puszystą okrywę włosową. Być może nie będzie bardzo kudłata, ale na pewno dłuższa sierść wokół uszu pozostanie,

Nasza mała psinka jest piękna, ma dość oryginalny kolor sierści, będzie cudowną przyjaciółką całej rodziny.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Kaktuski. Ten zły.. już miała 

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:
Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Będziemy kontynuować profilaktykę.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779