Zwierzaki

Janka – kotka z łezką w oku

Delikatne usposobienie, subtelna biała rysa na czarnym pyszczku i charakterystyczna łezka w oku. Tak najkrócej można opisać Janeczkę, ok. 5-6 letnią kotkę, która od ok. 2 lat szuka stałego domu.

Janka jest kotką nieśmiałą i bardzo spokojną. Nigdy nie wchodzi w konflikty z innymi kotami. Trudno więc jej się przebić i zwrócić na siebie uwagę odwiedzających schronisko osób. Nie umie konkurować o nią z bardziej pewnymi siebie kolegami. Kiedy inne koty chmarą otaczają odwiedzających domagając się pieszczot i smakołyków, Janka w milczeniu roni łezki w kącie kociego wybiegu.
Jest to szczególnie niesprawiedliwe z uwagi na jej łagodną, wrażliwą naturę, którą pobyt w schronisku codziennie wystawia na ciężką próbę.

Janeczka znacznie otwiera się przy bliższym poznaniu. W tej chwili podchodzi raczej tylko do znanych sobie osób. Tylko bezpieczny i spokojny dom jest dla niej szansą na wyzbycie się lęku i przełamanie swoich obaw wobec ludzi.
Jeżeli nie jesteś obojętny na kocie łzy i szukasz wspaniałego zwierzaka na wiele lat, zapytaj o Janeczkę pod nr tel.:

782-640-033

lub w:

Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.KONTAKT: nr tel.:
782-640-033

lub:

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl