Zwierzaki

Jamniczkowata Velvet – piękna! :)

Velvet to młoda czarnulka w typie jamnika, z białym krawatem na piersi i zawsze ze wspaniałym uśmiechem na pycholu 🙂 Podejrzewamy, że nigdy nie mieszkała w domu (odebrana została z fatalnych warunków), wiec nowy właściciel musi się liczyć ze wszystkim – Velvet trzeba nauczyć jak być dobrym, grzecznym, domowym psem (w poprzednim miejscu zamieszkania biegała wolno). To pewne jednak, że wspaniały charakter tej suczki wynagrodzi przyszłemu opiekunowi czas poświęcony na naukę 🙂

Mała jest zapatrzona w człowieka – widać, że brakuje jej kontaktu i bliskości. Jest trochę zazdrosna o inne psy, więc najlepiej, gdyby była w domu ‘jedynaczką’. Uczy się chodzić na smyczy, robi postępy, jest mądrą, pojętną dziewczyną 🙂 Wszystkiego szybko da się Velvetkę nauczyć, powinna ekspresem zaadaptować się do nowego mieszkania, czy domu.

Ta śliczna i kochana suczka zasługuje na dobre i szczęśliwe życie, ma go jeszcze wiele przed sobą…

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania – niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Velvet przebywa w okolicach Dobrego Miasta – pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe – o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. 2018)KONTAKT: 794 304 181