Zwierzaki

FOTUSIA-cudowna, kochana, delikatna mała sunia-szukamy cierpliwego domu

Śliczna mała delikatna czarnulka

Przedstawiamy Fotusię – niewielką, młodziutką suczkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z pieskiem  – Selfim. Ten drugi ma już dom. Teraz czas na Fotusinkę.

Fotusia ma obecnie około 7-8 miesięcy. Ma piękne, małe bielutkie ząbki, to jeszcze psie dziecko.

Psinka waży niespełna 6 kg, to jej właściwa masa ciała, większa już raczej nie będzie. 🧡

Usposobienie:

Początkowo Fotusia była bardzo nieśmiała. Potrzebuje spokojnej adaptacji do ludzi, ale i tak zrobiła już ogromne postępy.

Nie jest dzika, po prostu się boi. Musi zaufać człowiekowi, a tym, których już polubiła rozdaje liźnięcia, całuski i psie uśmiechy.

Fotusia nie najlepiej chodzi na smyczy, ale będziemy nad nią nadal pracować. Socjalizacja przebiega dobrze.

Sunia potrzebuje trochę czasu by zaznajomić się z nowo-poznanymi osobami, z każdym dniem w schronisku jest spokojniejsza.

Na pewno będzie wkrótce wesoło merdać ogonkiem na widok „swojego” człowieka, potrzebuje jedynie swojego prawdziwego domu… i czasu.

Fotunia na pewno dogada się z drugim pieskiem. W schronisku do psów jest przyjazna, stara się je naśladować,

To maleńka, młodziutka dziewczynka, która czeka na kochający, ciepły dom.

Prosimy o szansę i dom dla Fotusi – słodkiej kruszynki, która czeka na swoją rodzinę.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779