Zwierzaki

DYMITR – 3 miesięczny kocurek szuka swojego człowieka!

Domów szukają cztery kociaki: Misza, Sasza, Dymitr i Siergiej. Kotki mają ok. 2-3 miesiące, zostały znalezione 18 czerwca na terenie zakładu utylizacji odpadów. Zauważono je w ostatniej chwili, tzn. zanim maszyna zrzuciłaby je wraz ze śmieciami do utylizacji. Część rodzeństwa niestety była już martwa. Sasza, Dymitr, Siergiej i Misza cudem przeżyły.

Dymitr był najmniejszy spośród rodzeństwa. Był jedynym kotkiem, który przy pierwszym kontakcie lekko prychał i jeżył się. Stąd też jego groźnie brzmiące imię. Jednak kocurek bardzo szybko przyzwyczaił się do obecności ludzi. Pomimo swojej niewielkiej wagi i nieporadności, kociak błyskawicznie dogonił rodzeństwo, zarówno pod względem wielkości jak i sprawności. Dymitr niezwykle ceni sobie czas spędzany z człowiekiem i przytulanie z nim sam na sam. Jako jedyny z rodzeństwa kładzie się spać tuż przy głowie swojej tymczasowej opiekunki, głośno przy tym mrucząc. Kocurek jest bardzo towarzyski i odważny – zawsze wita gości i przychodzi do nich na kolana. Dymitr jest bardzo energiczny, uwielbia zabawy, jest nauczony czystości. Został jest odrobaczony i zaszczepiony. Jest już gotowy do adopcji.

Byłoby cudownie, gdyby kotki mogły zostać razem lub zostać adoptowane parami, bo uwielbiają swoje towarzystwo. Świetnie się razem bawią. Lgną do człowieka, korzystają z zabawek, uwielbiają się wspinać i… bawić firankami. To wyjątkowe, bardzo zdolne kotki, zasługujące na kochający dom!

KONTAKT : adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.KONTAKT: adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia