Zwierzaki

Do adopcji 1,5 roczna mała Kropka!

Kropka trafiła do nas z podwarszawskiej wsi, gdzie żyła w sforze psów bez kontaktu z człowiekiem. Gdy trafiła do domu tymczasowego w mieście kompletnie nie potrafiła się odnaleźć – nie jadła, nie piła, nie załatwiała się. Wtedy została podjęta decyzja, że Kropka musi się przeprowadzić do innego dt z ogródkiem i psem, by szybciej mogła się zaaklimatyzować. Co było strzałem w dziesiątkę!
Dlatego też Kropka musi trafić do domu z ogródkiem i innym psem.

Sunia boi się nowych ludzi, z pewnością jest to do wypracowania z behawiorystą.
Ostatnio zaczęła wychodzić na spacery w bardzo spokojnej okolicy.

Gdy już zaufa człowiekowi zmienia się nie do poznania! Nastawia łepek do głaskania, pakuje się na kolana, wystawia brzuszek do miziania i pragnie być przy człowieku. Uwielbia bawić się gryzakami, sznurkami i z psem rezydentem.

W domu nie niszczy i załatwia się tylko na zewnątrz.

Przed nowym właścicielem Kropki stanie duże zadanie pokazania suni świata i że nie jest on taki straszny. Trzeba być świadomym tego, że w pierwszym kontakcie sunia nie będzie skakać z radości i przynosić zabawek. Wymaga ona pracy oraz dużych pokładów miłości i odpowiedzialności. Ale proszę nam uwierzyć – opłaca się 🙂 Widok machającego ogonka, wystawianego brzuszka, podskoków z radości oraz witającej nas Kropki przednimi łapkami na łóżku jest niedoopisania. Praca popłaca!

Kropka ma książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona i zabezpieczona przed kleszczami. Przed nią zabieg sterylizacji.

Szukamy dla niej domu w spokojnej okolicy, dobrze by było aby był z psem (psi towarzysz naprawdę dodaje jej dużo odwagi) i najlepiej bez małych dzieci, gdyż każdy gwałtowny ruch wywołuje jeszcze u Kropki lęk.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosiły o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam się lepiej poznać. ANKIETA nie jest dokumentem adopcyjnym, jej wypełnienie nie zobowiązuje do adopcji a jedynie pozwoli na przyspieszenie rozmów adopcyjnych 😉

Obowiązuje umowa adopcyjna.KONTAKT: 607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl