Zwierzaki

Axel, młody, wesoły, grzeczny TTB mix adopcja!

Axel w życiu nie miał szczęścia, porzucony i opuszczony, raz zaadoptowany, a potem oddany z powrotem do schroniska (po 4 miesiącach).
Axel to około 1,5 roczny, nietypowej urody pies. Jest psem typowo domowym, gdyż nie posiada podszerstka. Aktualnie trwa zima, Axel całe dnie spędza w zimnym, schroniskowym boksie, nie zna budy i nie odnajduje się w schronisku. Widok zmarzniętego Axela budzi w nas łzy. Telefony o milczą, a Axel bardzo tęskni za człowiekiem. Ostatnimi dniami Axel jest bardzo smutny i przygnębiony, siedzi, drżąc pod schroniskową kratą i wypatruje… wypatruje swojej rodziny.

Axel to bardzo energiczny pies. Po odpowiedniej ilości ruchu zmienia się diametralnie. Jak to pies w typie TTB, potrzebuje doświadczonego, bądź bardzo aktywnego właściciela. Najlepiej pary lub samotnej osoby, gdyż potrafi sobie wybrać tylko jednego przewodnika. Na spacerach jest bardzo grzeczny, zachęcony do najmniejszego kontaktu nie może przestać prosić o dalsze pieszczoty. Ładnie chodzi na smyczy. Zna podstawowe komendy, typu siad czy daj łapę. Uwielbia bawić się wszelkimi gumowymi zabawkami i szarpakami. Wybiórczo toleruje inne psy. Jest nieco wymagający, lecz w schronisku nie wykazuje żadnych przejawów agresji.
Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.KONTAKT: Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl