Zwierzaki

Aslan – wspaniały przyjaciel szuka domu

KTO doceni ASLANA ?

Są psy, obok których większość przejdzie obojętnie, bo nie są „rasowe, kolorowe, puchate, łaciate – bo są takie zwykłe z wyglądu jak właśnie Aslan.

A Aslan jest NIEZWYKŁY – i tylko raczej NIEZWYKŁA osoba dostrzeże Aslana – psa o cudownym charakterze – psa, który jest spokojnym, dojrzałym zrównoważonym psem, który UWIELBIA ludzi – zarówno dorosłych jak i dzieci.

Aslan toleruje inne spokojne, przyjacielskie samce, a zwłaszcza dogada się z suczkami, z opanowaniem wita kolejne przyjacielskie psy które trafiają do przytuliska .
Aslan kiedyś mieszkał na podwórku na wsi koło Szydłowca, jak umarł właściciel, rodzina pozbyła się wszystkich 6 psów – w tym min. Aslana, i od tej pory – a już trwa to ponad 1,5 roku / od grudnia 2017 / Aslan siedzi za kratami przytuliska .

Jako nienarzucający się swoją psią osobą i nie medialny – do zdjęć kuli uszy,ale ma fajne stojące uszyska … i w ogóle mega fajny z niego ciemno-brązowy psi przystojniak :).

Jeżeli szukasz spokojnego, opanowanego psa, z którym można się wybrać na fajne spacery, będzie wdzięczny za każdy gest głaskania i doceni kontakt z człowiekiem, to Aslan jest IDEALNY .

Aslan ma około 7 lat, waga około 25 kg, sięga w kręgosłupie na wysokość kolana dorosłej osoby, zaszczepiony, wykastrowany ten WSPANIAŁY pies czeka na swoją SZANSĘ i ludzi co docenią jego charakter.

Aslan przebywa w Szydłowcu k. Radomia, ale szuka pomocy w innych miastach, bo tu w tej okolicy nie ma większych szans aby trafić dobrze.Istnieje możliwość pomocy w transporcie za zwrot kosztów paliwa

Więcej informacji :
Kamila 604 322 515
/jak nie odbieram – proszę sms /
psy.szydlowiec@gmail.com

ODDANIE psa to ADOPCJA, która jest poprzedzona rozmową / wizytą przedadopcyjną wolontariusza u przyszłych opiekunówKONTAKT: Kamila (jak nie odbieram, proszę o sms)
604322515
psy.szydlowiec@gmail.com