Zwierzaki

1,5 roczny malutki Misio czeka na dom!

Proszę Państwa oto Misio, spójrz na Misia śliczne pysio. Krótkie łapy i ogonek, podaruj Misiowi domek! Misio ma 1,5 roku i waży 7 kg. Został zabrany z łańcucha przez miła starszą Panią, która zaopiekowała się nim. Był zarobaczony i miał problemy z żołądkiem. Prawdopodobnie był bity.

Obecnie to piesek nie do poznania. Został wykastrowany, zachipowany oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Pięknie chodzi na smyczy. Jest nauczony załatwiać swoje potrzeby na dworze. Misio uwielbia ruch! Ten mały piesek to wulkan energii, którą codziennie trzeba gdzieś spożytkować. Uwielbia zabawy z piłką lub patykami, kocha biegać w wysokiej trawie.

Uwielbia pieszczochy, jest spragniony uwagi i kontaktu z człowiekiem. Może być głaskany całymi dniami, a najlepsze miejsce na popołudniową drzemkę to ludzkie kolana. Za domownikami chodzi krok w krok. Bywa, że podczas zabawy za mocno podgryza. Nie robi tego w złym zamiarze, po prostu nie zdaje sobie sprawy jak ostre są jego ząbki. Na spacerach czasem stresują go przejeżdżający rowerzyści oraz mijające go w bliskiej odległości samochody. Boi się hałasu odkurzacza.

Misio przebywa w DT na warszawskich Bielanach. Szukamy mu odpowiedzialnych opiekunów, którzy zechcą poświęcić mu czas i przepracować wszystkie problemy. Jeśli ktoś obdarzy go mądrą miłością- naprawdę zyska fantastycznego przyjaciela!

Chcemy znaleźć Misiowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Nie wydajemy psów do budy i na łańcuch!

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji: 607 288 895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa z imieniem pieska), email: piesnazakrecie@o2.pl